Apie mus

Santechnikai kaune

Santechnikos paslaugos Kaune-skubiai,operatyviai ir profesionaliai

Santechnikai Kaune atlieka visus santechnikos montavimo ir remonto darbus

Esame kvalifikuoti santechnikai su ilgamete patirtimi ir geromis rekomendacijomis. Nuolat domimės naujovėmis, jas taikome darbų srityje, pastoviai tobuliname įgytas žinias.

Esame atsakingi už atliktus darbus, todėl suteikiame darbams ilgalaikę garantiją. Taupydami kliento laiką ir pinigus, taikome nuolaidas santechnikos medžiagoms ir prietaisams. Norime pabrėžti, kad niekada neatsisakome ir smulkių remonto darbų. Mums nėra labai svarbu atstumas iki objekto, t.y. ar jūs gyvenate Kaune ar kitame Kauno rajone – visada pasistengsime atvykti.

Santechnikai Kaune atlieka šiuos santechnikos darbus:

Atliekame visus vidaus ir lauko santechnikos darbus tiek privačiuose butuose ar namuose,tiek kitokios paskirties pastatuose. Specializuojamės vidaus tinklų sistemų (vandentiekio, nuotekų, šildymo montavimo ir remonto, renovacijos srityse. Dirbame atsakingai ir su profesionaliais įrankiais, taip užtikrindami aukščiausią paslaugų kokybę.

Keičiame pagrindinius vandentiekio, kanalizacijos ir šildymo sistemos stovus bei atsakas į butus.

Montuojame, remontuojame ir renovuojame kieto kuro katilus, katilines ir šilumos punktus. Įrengiame grindinį šildymą.

Statome hidroforus, giluminius siurblius. Keičiame, montuojame vonias, dušo kabinas, kriaukles, kranus, klozetus, gyvatukus, vandentiekio ir nuotekų vamzdynus, sifonus, klozeto bakelį, skalbimo mašinas, indaploves, skaitiklius, maišytuvus, bei kita vonios įranga. Radiatoriu montavimas ir pajungimas.

Dirbame su lituojamais, presuojamais vamzdžiais. Darbus atliekame nuo ventilio keitimo iki namo įrengimo. Nemokamai sukomplektuojame tinkamas medžiagas.

Reikalingas santechnikas i namus ?Kreipkites jau dabar!!!Apsaugokite save ir kaimynus nuo nereikalingų rūpesčių ir išlaidų, kurias galite patirti trūkus senam vamzdynui.

Santechnikas Kaune yra patyręs ir specializuotas savo srityje, todėl savo darbą išmano puikiai. Dirba greitai ir tvarkingai.Siekia, kad santechnikos darbų užsakovai liktų patenkinti atlikto darbo kokybe ir kaina.Atliktiems darbams suteikiame garantija.

Skambinkite mums ir mes Jums padesim sutaupyti.

Be patogumų – klozeto, dušo, skalbimo mašinos – sunku įsivaizduoti gyvenimą.Tinkamai atlikti santechnikos darbai užtikrins visos sistemos ilgaamžiškumą ir patikimumą. Visi santechnikos darbai reikalauja didelės patirties bei žinių, todėl šiuos darbus patariama patikėti kvalifikuotiems santechnikams-mums.Santechnikos paslaugos geriausia kaina.

Beje,jeigu jau kurį laiką norite įsigyti vonios įrangą,kuri atitiktų Jūsų finansines galimybes, mūsų siūlomas vonios įrangos nuolaidos suteiks tam geriausias sąlygas. Kiekvieną patikusią prekę galite įsigyti su mūsų turima nuolaida specializuotuose santechnikos parduotuvese.Jeigu Jus domina šiuolaikiška ir ilgaamžė vonios įranga,tai yra pats geriausias laikas jai įsigyti.

Galime Jums padėti: +37061610644

Santechnikai Kaune!

Atrenkame, nuperkame ir pristatome darbui reikalingas medžiagas NEMOKAMAI.

Reikalingas santechnikas Kaune? Skambinkite +37061610644