Paslaugos

Santechnikos paslaugos Kaune

Santechnikai Kaune atlieka šiuos santechnikos darbus

Keičiame pagrindinius vandentiekio, kanalizacijos ir šildymo sistemos stovus bei atsakas į butus.

Montuojame, remontuojame ir renovuojame kieto kuro katilus, katilines ir šilumos punktus. Įrengiame grindinį šildymą.

Statome hidroforus, giluminius siurblius.

Keičiame, montuojame vonias, dušo kabinas, kriaukles, kranus, klozetus, gyvatukus, vandentiekio ir nuotekų vamzdynus, sifonus, klozeto bakelį, skalbimo mašinas, indaploves, skaitiklius, maišytuvus, bei kita vonios įranga.

Radiatoriu montavimas ir pajungimas.

Dirbame su lituojamais, presuojamais vamzdžiais. Darbus atliekame nuo ventilio keitimo iki namo įrengimo. Nemokamai sukomplektuojame tinkamas medžiagas.

Reikalingas santechnikas i namus ?Kreipkites jau dabar!!!Apsaugokite save ir kaimynus nuo nereikalingų rūpesčių ir išlaidų, kurias galite patirti trūkus senam vamzdynui.

Santechnikai turintys ilgalaikę darbo patirtį atlieka visus santechnikos darbus. Dirbam ir savaitgaliais.Medžiagų pristatymas nemokamas, didesnėms jų apimtims taikomos nuolaidos. Suteikiam garantiją.

Trūko senas vamzdis? O galbūt norite atsinaujinti ir pakeisti pabodusius senus vamzdžius? Galbūt pabodo nuolat varvantis čiaupas, ar senas klozetas ar vonia? O gal statote namą ir reikia naujos šildymo sistemos, bei vandentiekio ir kanalizacijos sistemos?
Kreipkitės, ir atsinaujinkite! Atliksime visus santechnikos darbus

Santechnikas Kaune yra patyręs ir specializuotas savo srityje, todėl savo darbą išmano puikiai. Dirba greitai ir tvarkingai.Siekia, kad santechnikos darbų užsakovai liktų patenkinti atlikto darbo kokybe ir kaina.Atliktiems darbams suteikiame garantija.

Skambinkite mums ir mes Jums padesim sutaupyti.Be patogumų – klozeto, dušo, skalbimo mašinos – sunku įsivaizduoti gyvenimą.Tinkamai atlikti santechnikos darbai užtikrins visos sistemos ilgaamžiškumą ir patikimumą.

Visi santechnikos darbai reikalauja didelės patirties bei žinių, todėl šiuos darbus patariama patikėti kvalifikuotiems santechnikams-mums.Santechnikos paslaugos geriausia kaina.

Beje,jeigu jau kurį laiką norite įsigyti vonios įrangą,kuri atitiktų Jūsų finansines galimybes, mūsų siūlomas vonios įrangos nuolaidos suteiks tam geriausias sąlygas. Kiekvieną patikusią prekę galite įsigyti su mūsų turima nuolaida specializuotuose santechnikos parduotuvese.Jeigu Jus domina šiuolaikiška ir ilgaamžė vonios įranga,tai yra pats geriausias laikas jai įsigyti

Santechnikas Kaune. Santechnikos meistras Kaune. Santechnikai Kaune. Santechnikas Kaunas. Santechnikos paslaugos Kaune.Santechnikas į namus Kaune. Santechnikos darbai Kaune. Santechnikos darbų kainos Kaunas. Santechnikas atlieka remonta Kaunas. Santechnikas atvyksta į namus Kaunas. Patyręs santechnikas Kaunas. Geras santechnikas Kaune.Santechnikas Kaunas.Reikalingas santechnikas Kaune.Patikimas santechnikas Kaune.

Galime Jums padėti: +37061610644